2018 год: Поступит в продажу электрокар Jaguar: Supauto.RU – автозапчасти

Компания Jaguar планирует представить своей первый электрический автомобиль в конце нынешнего года, сообщает Autocar. Планируется, что в продажу автомобиль поступит в 2018 году. Названием автомобиля пока неизвестно, но по неофициальным данным, новинка может получить наименование E-Pace.

Кроссовер построят на платформе Jaguar Land Rover EV. По размерам SUV будет уступать модели F-Pace.

В движение машина будет приводиться с помощью двух электромоторов. Суммарная мощность автомобиля составит более 300 лошадиных сил. Без подзарядки электрокар сможет проехать 500 километров. Коэффициент сопротивления воздушному потоку у кроссовера Jaguar будет составлять менее 0,28.

Ранее появились слухи, что британская компания предложит электрические автомобили в уникальных кузовах, чтобы помочь в позиционировании таких машин отдельно от остального модельного ряда. Так, например, поступили в BMW, создав суббренд i, по этому же пути собирается пойти и Mercedes-Benz со своим следующим поколением электрокаров.

Дизайн інтер’єру

Можна сказати, що років 15 тому нестандартні мрії облаштування будинку було дуже непросто здійснити. З розпадом Союзу стандартний дизайн інтер’єру еволюціонував до персонального .

Зараз створюються екстравагантні , яскраві і сучасні інтер’єри.

Сучасний дизайн інтер’єру проектує не тільки власник кафе або котеджу, але і спеціально навчені дизайнери інтер’єру. Найчастіше – це спільна праця мешканця і дизайнера інтер’єру. Часом замовник вибирає дизайнера інтер’єру по хорошій рекомендації, в результаті цього кроку отримує унікальний варіант інтер’єру, яким будуть вражені друзі та гості. Проте, на жаль, отримані в результаті інтер’єри часто в звичайному житті не зручні. Вони проектуються без погодження зі звичками замовника і його баченням комфорту. На додачу до цього це ще й вельми витратний захід .

Значно простіше буде запросити виконавця, пояснивши свої побажання. Під час опрацювання та виготовлення ескізів виконавець обговорить з вами кінцевий варіант, з урахуванням оздоблювальних матеріалів, фінансових можливостей, колірних рішень меблів та оздоблення.

Ну а якщо Ви своїми силами зробите дизайн приміщення, професіонал надасть допомогу – доведе роботу до будівельників, щоб втілити Ваші думки в життя.

Інтер’єрний дизайн – складна робота. Це вимагає від замовника часу, сил, наявності знань, і, звичайно, великих фінансових витрат.

Істотно легше змінити дизайн за допомогою декору, що не вимагає великої перебудови приміщень і виготовлення дизайн-проектів. Змініть штори, гардини, скатертини, додайте легку декоративну обробку. З установкою нового журнального столика і пуфів інтер’єр оновиться і стане краще, порадує око, допоможе простіше переносити ваше повсякденне життя .

Купуючи новий диван, враховуйте розмір та стиль

Купуючи диван для вашого будинку, по суті, ви робите великі інвестиції – не тільки в меблі, але і в простір і проектні рішення того, що ви зможете зробити у вашому домі. Хороший диван дозволить вам комфортно почувати себе і на ньому, і поряд з ним. При цьому слід пам’ятати, що це, швидше за все, буде найбільший предмет меблів у вашій кімнаті, тому переконайтеся, що ви робите правильний вибір.

Розмір

Розмір дивана – це не просто увага по відношенню до простору, а й стиль дивана і вплив, який він чинить на кімнату в цілому. Виміряйте вашу кімнату до того, як ви відправитеся купувати диван. На багатьох веб-сайтах виробників меблів вказані дивани з розмірами, тому ви можете заздалегідь переконатися, що диван вам підходить, перш ніж відвідати магазин. Виберіть кілька варіантів, роздрукуйте їх для того, щоб не забути, які дивани вам сподобалися, а потім відправляйтеся в меблевий салон. Не забудьте поміряти дверні отвори і сходи, щоб переконатися, що ваш диван буде проходити через них, щоб потрапити у ваш будинок.

Не варто заздалегідь турбуватися, якщо сподобався диван, але  за розмірами він не проходить у двері. Деякі виробники можуть занести ваш диван по частинах, і зібрати його вже в кімнаті, тому ви можете з’ясувати це питання у менеджера.

Розмір має значення, коли справа доходить до дивана. Наприклад, короткий диван може краще узгоджуватися зі стилем кімнати, а широкий або довгий диван вміщує багато людей.

Стиль

Дивани можна віднести до самих різних стилів. Є ділові (офісні) дивани, дивани, які створюють затишок, дивани сучасного стилю. Подумайте про загальний стиль вашої кімнати. Якщо ваша кімната заповнена антикваріатом, модерновий диван навряд чи підійде до стилю кімнати. Як найбільший елемент меблів у кімнаті, диван часто задає стиль для всього простору.

Механізми трансформації

Механізм дозволяє розкладати і складати диван і, в основному, саме його схема визначає конструкцію і дизайн м’яких меблів. Існує досить багато різних механізмів трансформації меблів (більше 15-ти), проте найчастіше використовуються наступні: «французька» розкладачка; «книжка» або «клік-кляк»; «акордеон»; «викатний» і «дельфін».

«Французька» розкладачка.

Механізм, що найчастіше зустрічається (особливо в зарубіжних моделях м’яких меблів). Дозволяє використовувати будь-який, найфантастичніший дизайн, як в класиці, так і в модерні. Але не передбачає ніші для білизни. Має чотири класи виконання: економічний, напівортопедичний, ортопедичний і «щоденного сну».

Эконом-клас.  Як «спальне місце» використовується поліпропіленовий настил (аналог радянської розкладачки з якіснішим матеріалом тканини і пружинами, що не вискакують і не розтягуються) або металева сітка (аналог радянських залізних ліжок з металевою сіткою, лише вищої якості) плюс тоненький поролоновий матрац. Виспатися на такому дивані важко, але можна.

Напівортопедичний клас — під тканину додатково ставлять декілька ламелей. Ламелі виготовляються з клеєного шпону, якому методом пресування додається вигнута форма. Завдяки своїй формі і матеріалу (для ламелей використовується шпон берези або буку) ламель «працює» як пласка пружина. Цим, в принципі, і досягається ортопедичний ефект. Кращими (але дорожчими) вважаються букові ламелі.

Ортопедичний клас. Механізм має 12-14 поперечних ламелей. У його комплект так само входить поролоновий матрац (9 см.). Як правило, для матраца використовується стандартна (і найдешевша) марка поролону (СТ-2534). Якщо говорити про те, яким має бути (теоретично) ваш матрац — він має бути з поролону високої щільності і жорсткості. Попросіть виробника (салон, який торгує готовими меблями, цього зробити не зможе) замінити стандартний матрац на високощільний і жорсткий. А раптом він погодиться?

Механізм «щоденного сна» з’явився зовсім недавно, і не дивлячись на високу ціну, має стійкий попит у всьому світі. Його основна відмінність від вищеперелічених механізмів — наявність пружинного матраца, завтовшки 12-14 см. На цьому механізмі дійсно можна спати, і не лише гостям… Проте, не дивлячись на наявність пружинного матраца, цей механізм (а також всі нижченаведені) поступається нормальному ліжку.

«Французька» розкладачка передбачає використання механізму як гостьовий варіант. Це меблі, на яких зрідка повинні спати гості. Вона не розрахована на щоденне використання. Якщо Ви плануєте використовувати диван для щоденного сну, зверніть увагу на клас механізму і на матрац, який має бути (у ідеалі) з високоеластичного поролону, латексу або пружинного блоку.

«Книжка» або «клік-кляк».

Один з найпростіших і надійніших механізмів. Дозволяє розмістити під сидінням містку нішу для білизни. Механізм не має рухливих або таких, що обертаються, деталей, а саме вони виходять з ладу в першу чергу. Пам’ятаєте старі «добрі» радянські дивани, в яких цей механізм трансформації був практично єдиним? «Клік-кляк», і диван перетворюється на ліжко. Дуже часто, на жаль, ці дивани виголошували лише «клік», а «кляк» виходив з другого або третього разу. Не дивлячись на простоту, якість механізму залишала бажати кращого. Зараз на ринку представлені надійні і якісні механізми для диванів типу «книжка», не лише вітчизняні, але і зарубіжні. Проте, вітчизняні виробники практично не застосовують цей механізм трансформації. Можливо через те, що масове виготовлення неякісних м’яких меблів в «старі добрі часи» назавжди відбило у покупця бажання купувати «книжки».

«Викатний».

Один з найпоширеніших і надійніших механізмів. Спальне місце «викочується» з-під дивана. Для цього механізму важливо, щоб та частина каркасу, по якій їздить верхній ролик, була виготовлена з твердих порід деревини (у сосні ролик видавить канавку). Ще краще, якщо застосовується повністю металевий каркас. Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені ролики, а також на їх діаметр (чим більше — тим краще). Неякісний або неправильно встановлений механізм може заклинювати. Зверніть увагу на плавність роботи.

«Дельфін».

Цей механізм застосовується, в основному, для кутових моделей меблів. Передня частина висувається методом «підйому за петлю», і витягує за собою додаткову подушку сидіння, яка є частиною спального місця. Ящик для постільної білизни прихований, як правило, не в самому «дельфінові», а в кутовому модулі. Зверніть увагу, наскільки легко Вам удалося розкрити такий диван. Хороший механізм дозволяє це робити без зусиль (або майже без зусиль).

«Акордеон».

Акордеоном він називається в Європі. У нас це — гармошка. У даній конструкції диван розкладається вперед за принципом «гармошки».

Як вибрати меблі. Спальня

Часто спальню поєднують з кабінетом або зоною відпочинку. Перше небажано, оскільки сусідство ліжка і робочого куточка з комп’ютером не дуже корисно для здоров’я. Поєднання спальні із зоною відпочинку більш правильно.
Модний і зручний варіант – поєднання спальні і вбиральні. За розсувними дверима ховається ціла кімнатка, де на просторих полицях і вішалках в порядку зберігається одяг. Сюди можна зайти, вибрати відповідну річ і спокійно переодягнутися, подивившись у дзеркало.
Якщо спальню роблять окремою, для неї відводять невелике приміщення.
Традіционно меблі для спалень продаються у вигляді гарнітурів, які включають ліжко, шафу для одягу, комод, прикроватні тумбочки, туалетний столик і дзеркало (або трюмо). Такий набір автоматично забезпечує єдність стилю у всій кімнаті. У багатьох меблевих салонах можна скомплектувати спальню поелементно.
Спальня – найзатишніше і інтимне місце в будинку, приховане від сторонніх очей. Тому, вибираючи для неї меблі, можна відійти від загальноприйнятих канонів і дати волю фантазії. При цьому стильове вирішення спальні може відрізнятися від інших приміщень будинку. У спальні доречні всі стилі і напрями: химерне бароко і строгий мінімалізм, консервативна класика і відвертий хай-тек – головне, щоб вам було приємно тут знаходитися.
В кольоровій гаммі спальні тони зазвичай бувають нейтральними, заспокійливими: перлинно-сірий, світло-блакитний, світло-рожевий і тому подібне Ці фарби в інтер’єрі спальні прекрасно поєднуються з кольором натурального дерева.
В спальні важливо продумати систему освітлення. Люстра на стелі повинна стати джерелом яскравого світла, а світильники в узголів’ях ліжка створять затишок і дадуть можливість почитати перед сном.
Головний предмет в спальні – ліжко. При виборі ліжка зверніть увагу на міцність грат і якість матраца. Кращі види покриттів для матраца – бавовна, льон або шерсть, а краща набивка – кокосова стружка або морські водорості.
В комод (низька шафа з висувними ящиками) зазвичай кладуть постільну білизну.
Шафа-купе або традиційна платтяна шафа – обов’язковий атрибут сучасної спальні. У шафі зберігається велика частина одягу господарів будинку, а розсувні або складні двері «купе» дозволяють заощадити місце в кімнаті. Дверцята шафи часто роблять дзеркальними, таким чином візуально збільшуючи площу приміщення.
Майже всі виробники і продавці спальних гарнітурів дають гарантію на свої вироби: від 1 року до 25 років. Термін служби меблів залежить також від використаних матеріалів і інтенсивності експлуатації.
В якості матеріалів у виробництві корпусних меблів для спалень зазвичай застосовуються сучасні ДСП, МДФ і інші плити з надійним покриттям з натуральної шпони і полімерів – ламінату і меламіну. Якщо дозволяють засоби, краще віддати перевагу МДФ як міцнішому і екологічно чистішому матеріалу. При купівлі спального гарнітуру з ДСП вимагайте у продавця гігієнічний сертифікат, в якому має бути вказаний рівень виділення формальдегідів.
Найдорожчі моделі корпусних меблів зроблені з масиву деревини, хоча зазвичай дерево у вигляді шпону використовується лише для обробки фасадів.
Ламінат і меламін застосовуються як штучні покриття для ДСП і інших плит. Меламіном покривають поверхні, не розраховані на великі механічні навантаження, тоді як ламінат товщий, міцніший і довговічніший.

Строительство, ремонт и дизайн