Купуючи новий диван, враховуйте розмір та стиль

Купуючи диван для вашого будинку, по суті, ви робите великі інвестиції – не тільки в меблі, але і в простір і проектні рішення того, що ви зможете зробити у вашому домі. Хороший диван дозволить вам комфортно почувати себе і на ньому, і поряд з ним. При цьому слід пам’ятати, що це, швидше за все, буде найбільший предмет меблів у вашій кімнаті, тому переконайтеся, що ви робите правильний вибір.

Розмір

Розмір дивана – це не просто увага по відношенню до простору, а й стиль дивана і вплив, який він чинить на кімнату в цілому. Виміряйте вашу кімнату до того, як ви відправитеся купувати диван. На багатьох веб-сайтах виробників меблів вказані дивани з розмірами, тому ви можете заздалегідь переконатися, що диван вам підходить, перш ніж відвідати магазин. Виберіть кілька варіантів, роздрукуйте їх для того, щоб не забути, які дивани вам сподобалися, а потім відправляйтеся в меблевий салон. Не забудьте поміряти дверні отвори і сходи, щоб переконатися, що ваш диван буде проходити через них, щоб потрапити у ваш будинок.

Не варто заздалегідь турбуватися, якщо сподобався диван, але  за розмірами він не проходить у двері. Деякі виробники можуть занести ваш диван по частинах, і зібрати його вже в кімнаті, тому ви можете з’ясувати це питання у менеджера.

Розмір має значення, коли справа доходить до дивана. Наприклад, короткий диван може краще узгоджуватися зі стилем кімнати, а широкий або довгий диван вміщує багато людей.

Стиль

Дивани можна віднести до самих різних стилів. Є ділові (офісні) дивани, дивани, які створюють затишок, дивани сучасного стилю. Подумайте про загальний стиль вашої кімнати. Якщо ваша кімната заповнена антикваріатом, модерновий диван навряд чи підійде до стилю кімнати. Як найбільший елемент меблів у кімнаті, диван часто задає стиль для всього простору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *